اسکنرهای انگشت نگار روشی عالی برای تأمین امنیت گوشی های هوشمند در مقابل هکرها به شمار می روند. اما همان طور که پیش از این نیز شاهد بوده ایم، اگر کسی بخواهد وارد گوشی شما شود و اطلاعاتتان را به سرقت ببرد، می تواند این کار را با برداشتن اثر انگشتتان و پرینت گرفتن یک قالب دیگر، به راحتی انجام دهد.
اما سرقت اسکن عنبیه چشم شما کاری به مراتب سخت تر است. نمونۀ عنبیۀ هیچ کس شبیه هم نیست. و از آنجا که چشم های شما مانند انگشتانتان نیستند، که همه چیز را لمس کنند و از خود ردی به جا بگذارند، به عنوان شکلی از دفاع بیومتریک (زیست سنجی) امنیت بیشتری ایجاد می کنند.

باز شدن قفل گوشی های هوشمند با یک نیم نگاه

طبق اخبار شنیده شده، قرار است گوشی های جدید Galaxy S7 راهی بازار شوند که قفل صفحۀ آنها با تشخیص عنبیۀ چشم باز می شود. این خبر را ایوان بلاس که با نام توییتری @evleaks شناخته می شود نیز تأیید کرده است.
پیش از این فناوری حسگر چشم نیز به صورت تفننی آزمایش شده بود که با موفقیت زیادی همراه نبود. به این ترتیب که کاربران با حرکت چشم به سمت بالا و پایین می توانستند صفحات گوشی را بالا و پایین کنند اما این قابلیت کارآیی چندانی نداشت و بسیاری از کاربران آن را فریبی بیش نمی دانستند.
تصور کنید با نگاه کردن به گوشی، قفل صفحۀ گوشی تان باز و یا صفحات آن بالا و پایین شود. قابلیتی که هم لذتبخش است و هم امنیت بیشتری دارد. باید منتظر بود و دید چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

دانلود نرم افزار روت دستگاه های اندروید Kingo ROOT v1.1.5.1792 1 2 3 4

دانلود Find iPhone, Android, xFi؛ ردیابی گوشی گمشده

دانلود Bluelight Filter for Eye Care برای اندروید/ نرم افزار مراقبت و رفع خستگی چشم با فیلتر

دانلود بازی موج سواران مترو Subway Surfers v1.58.0 اندروید

باز شدن قفل گوشی‌های هوشمند با یک نگاه

دانلود نرم افزار قراردادن میانبر در نوار وضعیت گوشی

چشم ,گوشی ,قفل ,نیز ,امنیت ,های ,بالا و ,و پایین ,می شود ,و از ,امنیت بیشتری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


جامع المزخرفات دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بن بست عشق faarzadb نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی تفریحات سالم بیزیم دکان konkoreasan